subpage_940x220_zima-940x220

FAQ

1) JAKÝ JE ČAS CHECK-IN A CHECK-OUT?

Check-in je v den příjezdu možný od 15. hodiny a check-out v den odjezdu do 10 hodiny.

2) JAK PROBÍHÁ PŘEDÁNÍ KLÍČŮ?

V den příjezdu Vás na chaloupkách bude čekat naše paní domácí, Helena Ondřejková, která Vás ubytuje, předá klíče a zodpoví všechny dotazy. Bude Vám k dispozici během celého pobytu.

3) JAKÁ JE VÝŠE ZÁLOHY?

Při rezervaci pobytu vyžadujeme platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny ubytování, která je splatná do 14 dní ode dne rezervace. V opačném případě se rezervace automaticky ruší.

4) JAK PROBÍHÁ DOPLATEK CENY POBYTU?

Probíhá po ukončení pobytu paní Ondřejkové.

5) CO ZNAMENÁ VÍKENDOVÁ CENA ZA POBYT?

Víkendovou cenou se pobytu se rozumí cena pouze za jednu noc, kdy si host rezervujeme pouze ubytování z pátku na sobotu nebo ze soboty na neděli.

6) JE V CHALOUPKÁCH WI-FI PŘIPOJENÍ?

Ano, Wi-Fi připojení máme. Heslo Vám sdělí paní domácí nebo jej najdete ve složce s informacemi, která je v chaloupce k dispozici.

7) MŮŽEME SI VZÍT PEJSKA?

Pouze po předchozí dohodě a souhlasu majitelů.

8) KDE JE NEJBLIŽŠÍ BANKOMAT?

Nejbližší bankomat je bankomat České spořitelny v Karolince, která je od chaloupek vzdálená cca 5 km.

9) JSOU V BLÍZKÉM OKOLÍ NĚJAKÉ RESTAURACE?

Ano, můžete využít restauraci v hotelu Horal nebo Lanterna. Na hotelu Lanterna se nachází i oblíbený Coctail bar, který vaří i do brzkých ranních hodin. Dále restauraci Pod Javorem, která se nachází zhruba 200 metrů od chaloupek a nabízí výbornou domácí kuchyni. Ještě Hotel Babská, penzion Pod Pralesem a mnoho jiných.

10) JSOU V OKOLÍ NĚJAKÉ OBCHODY?

Přímo ve Velkých Karlovicích se nachází menší obchůdky, které mají otevřeno zpravidla do 16. hodiny. Větší obchod, Penny Market, se nachází v Karolince, která je vzdálená od chaloupek zhruba 5 km. Podrobnější informace o obchodech najdete ve složce s informacemi, která je k dispozici na chaloupce. Stejně tak tam najdete i kontakty na nejbližší lékárny, banku a důležitá telefonní čísla.

11) JAK JE TO SE VSTUPEM DO TERMÁLNÍCH BAZÉNŮ?

Jako hosté máte možnost navštívit i termální bazény, které se nachází na hotelu Horal. Na chaloupkách je pro Vás nachystána taška s županem a paní Ondřejková Vám při předání klíčů rovněž předá čipy, které Vás opravňují ke vstupu do bazénu na neomezenou dobu. Tyto čipy při ukončení pobytu odevzdáte zpět paní Ondřejkové.