Grilovací koty

Vážení hosté, rádi bychom vás seznámili s novinkou, kterou jsme pro vás, hosty Chaloupek U Pařízků, připravili v průběhu zimních měsíců roku 2014. Grilovací koty jsou domky, které slouží ke grilování v jakémkoliv počasí, a pevně věříme, že vám přinesou nákota_01dhernou a nezapomenutelnou atmosféru!

Historie grilovacích domků sahá svým původem do arktického Laponska, kde kočovní Sámové lovili losy a v těchto domcích bydleli. V prvopočátcích se domky stavěly právě pomocí sobích a losích kožešin a proto dřevo kvalitní severské borovice je jejich moderní alternativou.

Grilovací kota, která patří k Velké chaloupce má rozměr 17 m2 (až pro 20 osob), kota, která náleží k chaloupce malé je o velikosti 9 m2 (8 osob).

Po vnitřním obvodu interiéru jsou rozmístěny lavice a uprostřed je gril s otevřeným ohněm a odvodem kouře. I když z venku kota působí spíše jako malý domeček, budete překvapení, kolik místa se skrývá uvnitř!

Přijďte se sami přesvědčit! Těšíme se na vás.

Prohlédněte si fotogalerii, jak vypadá exteriér, interiér a jak se grilovací kota stavěla.

Doplňkový sortiment pro grilování ve FINSKÝCH KOTÁCH

Řeznictví Singer vzniklo jako rodinná firma v roce 1993 přestavbou hospodářského objektu, který se nachází ve valašské vesnici Lhotsko, vzdálené 3 km od Vizovic.

Kota jako skvělé místo pro teambuilding

Zajistěte svým zaměstnancům a kolegům skvělé místo pro posílení a rozvoj týmu. Grilovací kota je až pro 8 nebo 20 lidí a nabízí výjimečné prostředí. Tyto koty jsou součástí našich chaloupek, které nabízí komfortní ubytování v soukromí s hotelovým zázemím.

kota_int_02